Juho Kustin keikkaperjantait – Irina & Jukkapoika
Juho Kustin keikkakesä alkaa ja avajaisia vietetään 6.6. jolloin lavalle nousevat Irina (duo) sekä melkein Juho Kustin oma poika Jukkapoika, kuka nostattaa menon taatusti lavan kattoon dj:nsä kanssa.
Suuren suosion saavuttaneet keikkaperjantait ovat tulevana kesänä kympin perjantaita eli keikat maksavat 10 €. Voit hankkia myös keikkapassin Tiketistä koko kesäksi 55 € hintaan. Liput ja keikkapassi ennakkoon tämän linkin kautta
Mikä keikkapassi ja miten se toimii? Tänä kesänä tarjoamme asiakkaillemme keikkapassin, jonka voi ostaa Tiketin sivuilta 55 euron hintaan. Keikkapassi on digitaalinen passi, mitä näyttämällä Juho Kustin lipunmyynnissä pääset kaikkiin Juho Kustin kesän 2025 keikkaperjantai -tapahtumiin, joita on tulevana kesänä kahdeksan, aina kahden artistin voimin. HUOM! Keikkapassilla ei pääse Riippumaton Jussi juhannusfestivaaliin eikä Juho Kustin Muinaistulien yöhön.
Kaikki Juho Kustin keikkaperjantai artistit julkaistaan huhtikuun alussa.
Keikat ovat aina 19-22 välillä ja viimeinen artisti lopettaa klo 22 (poikkeuksena juhannus ja Muinaistulien yö, jolloin musiikki klo 24 asti). Fölillä pääsee takaisin keskustaan keikkojen jälkeen!
Tule veneellä, pyörällä, autolla tai bussilla – nähdään rannalla! 💛